Styrelsen

Styrelsen för Smålands Karoliner

OrdförandeLeif Dahlén  070-248 98 91

dahlensfastigheter@gmail.com

Vice ordförande: Håkan Halming  070-200 98 94

hakan.halming@icloud.com

Befälhavare: Roland Sandberg: 070-515 70 57

roland.sandberg@compaqnet.se

Sekreterare: Mats Tellgren  070-868 33 82

mats_tellgren@hotmail.se

Kassör: Bo Ahlstedt  070-669 42 60

bosse.ahlstedt@outlook.com

Ledamot: Paul Josefson  070-553 63 65

josefsonp@gmail.com

Ledamot: Anita Ahlstedt  070-479 79 10

anitaah20101@hotmail.com

Ledamot: Jerker Karlsson  070-647 63 11

eksjo.bil.byggglas@telia.com

Ledamot: Lars Nordahl  070-229 65 96

lars.nordahl@live.com

Suppleant: Kaj Nordquist  070-329 57 01

kaj.lhnordquist@telia.com

Suppleant: Eidor Davidsson  070-563 81 81

eidor.davidsson@telia.com

Suppleant: Nils-Arne Nordahl  070-569 14 04

n-anordahl@hotmail.com

Funktionärer

Fälttygmästare: Kaj Nordquist  

se ovan

Bitr. Fälttygmästare: Lars Nordahl

se ovan

Rustmästare: Pekka Pyyhtiä  070-246 80 20

pyyhtia@telia.com

Bitr. Rustmästare: Per Philipsson  070-818 49 41

per.philipsson@gmail.com

Arkivarie: Stefan Stjern  070-636 60 48

s.stjern@telia.com

Mönstringsskrivare: Per Sjöblom  072-317 19 58

molbojsrep@hotmail.com

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *